Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


www.tavosekme.lt - tai noras perteikti ir duoti žmonėms gerų minčių, pamąstymų kaip gyventi laimingiau, geriau, kaip nuolatos būti patenkintu savimi ir šypsotis ir juoktis.

Dabar yra labai daug literatūros, kurioje randame daug patarimų, kaip gyventi "geriau". Daug išmintingų vyrų ir moterų perteikia savo patirtį knygose, straipsniuose. Daug filmų sukurta, kurie irgi dalina patarimus.

Kodėl noriu rekomenduoju vieną kitą knygą, filmą, citatą? Nes žinau, kad gavus galingų žinių bagažą, tas žinias perleidus per save, pažiūrėjus kritiškai į jas, supratus, ką tos mintys nori pasakyti, Jūsų gyvenimas gali pasikeisti į labai gerą pusę. Sakau "gali", nes pasikeis tik tada, kai pradėsite taikyti patyrusių patarimus savo gyvenime.  Nuoširdžiai dirbsite su savimi, tikėsite tuo, ką darote, nukreipsite save tikslingu keliu - viską turėsite. Kas tas viskas...? Spręsti tik Tau.

Tikiu, kad esame visagaliai savo gyvenimo kūrėjai ir praleisime laiką šioje žemėje būtent taip, kaip patys sau leisime. Leiskime daugiau! Atraskite savo kelią!

Tikiu, kad rasite gerų minčių!

Pasidalinkime su kitais žmonėmis savo sėkme!

Pagarbiai,

Saulius Bagdonas

Citata:

"Gyvenk geriausiai, kaip gali, galvok geriausiai, kaip gali,

ir daryk geriausiai, ką šiandien gali, kadangi šiandiena taps pamatu rytojui,

o rytojus netrukus įsilies į amžinybę".