Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Teigiamas požiūris (TP)

24/04/2009 10:52

 

Teigiamas požiūris (TP)

Pamenu gyvenimą, kai nieko nebuvau girdėjęs apie Teigiamą požiūrį, kaip priemonę pagerinti gyvenimą. Tačiau aš ir kiti žmones skirstydavome į optimistus ir į pesimistus. Optimistai  - žmonės, turintys savybę mąstyti teigimai. Nors optimistas man labiau siejasi su požiūriu, kad viskas bus geriau ir tik gerėja - tiki geru rytojumi. O teigiamu požiūriu persismelkę žmonės įvairiuose gyvenimo reiškiniuose mato gerus ir teigiamus dalykus. Apie pesimistus ir neigiamus žmones galima pasakyti paprastai - vieni nusiteikę į viską žiūrėti pro gerumo, džiaugsmo prizmę ir gyventi gerai, o pesimistai nusiteikę neigiamai, ieško priekabų, mato pasaulį niurių. Aš ir seniai seniai  buvau neramus truputi linkęs į pesimizmą,  žiūrėjau žinias per TV, kuriose, deja, retai ką gera išgirsi. Skaitydavau laikraščius. Nors ir ieškodavau geresnių naujienų, tačiau dažnai mėgdavau perskaityti straipsnį apie kriminalinius įvykius Lietuvoje ir pasaulyje. Aplankydavo dažnai niūresnės mintys. Parduotuvėje nevengdavau aprėkti nieko nekaltą pardavėją, būdavau nekantrus, kai tekdavo laukti eilėse ir tt. Toks buvau aš.

Dabar save vadinu visišku optimistu. Tikrai esu labai teigiamai nusiteikęs žmogus ir stengiuosi kuo daugiau šios galingos energijos išspinduliuoti į aplinką. Mano rytas prasideda nuo šypsenos veide, teigiamų posakių, tvirtinimų, savo tikslų prisiminimo. Pirma mintis atsikėlus, šauna - kokia gera diena! Kaip gera gyventi Šiame nuostabiame pasaulyje! Mane supa vien tik geri, teigiami, protingi, tobulėti verčiantys žmonės ir tt. Apipilu save gera doze teigiamų emocijų ir leidžiu joms pasireikšti mano dienoje. Geriau jaustis yra labai paprasta! Jautis puikiai dar paprasčiau! Jaustis ypatingai gerai - dar lengviau! Tai įrodžiau sau ir TP puikiai veikia.

Patys renkamės, kokie norime būti ir kai supranti, už viską, kas  vyksta tavo gyvenime, esi atsakingas pats, prisiimi atsakomybę. Gali rinktis - būti Teigiamai nusiteikusi žmogumi, arba Neigiamai į viską žvelgti. Vyksta įvairūs procesai aplink mus, vyksta ir nemalonių dalykų, tačiau reikia suprasti, kad teigiamų ir neigiamų yvykių kiekis gyvenime priklauso nuo mūsų požiūrio. Pvz, jei sulūžo mašina. Gali pradėti spardyti ją, rėkti, nervintis, tačiau no to niekam geriau nebus, tik be reikalo išsvaistysi savo energiją ir jėgas. Arba gali, suvokęs situaciją, paskambinti draugui, kuris nuvilks automobilį iki servizo ir ten jį meistrai pataisys. Pamenu, kai parduotuvėje stovėdavau eilėse ir būdavau toks nepatenkintas, kad reikia laukti, kol naujokė pardavėja aptarnaus, lepteldavau kokią frazę..Iš to nieko gera neišeidavo.  Dabar kantriai laukiu, šypsausi, galvoju apie gerus dalykus.

 

Patys paklauskit savęs, kokie esate ir kokių minčių yra daugiau  Jūsų gyvenime - teigiamų ar  neigiamų. Žinote, kad žmonėms patinka teigiami ir linksmi žmonės, nekalbantys apie blogus dalykus. TP persismelkę žmones traukia gerus dalykus į savo gyvenime, santykiai su aplinkiniais gerėja, pritraukiate daug gėrybių.

Dabar atėjo laikas nuspręsti, kas Jums labiau prie širdies..

 

Frazės, kurias galite kartoti kiekvieną dieną (patariu pačiam pritaikyti jas pagal save):

Esu laimingas žmogus

Man puikiai sekasi

Pritraukiu vien gerus, teigiamai nusiteikusius žmones

Mano sąskaitoje vis daugėja pinigų

Man puikiai sekasi darbe

Dirbu mėgiamą darbą

Kiekvieną dieną vis daugiau turiu energijos

Puikiai sutariu su savo partneriu

ir tt:)

—————

Back