Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Tiesiog svajok

27/04/2009 07:53

    Vakar iš  žmogaus išgirdau, kad jis bijo svajoti, nes tų svajonių gali nepasiekti - ir taip dar labiau save įskaudins. Pašnekovas sakė: -  "Esu laimingas, koks dabar esu, noriu daugiau, tačiau daugiau svajojant norėti man darosi baugu. Nežinau, kodėl, bet bijau svajoti. Viena iš priežasčių dėl, ko taip yra - labai bijau nepasiekti to, apie ką galiu išdrįsti svajoti". 

Iš tiesų nustebau išgirdęs šias mintis. Suprantu, kad nesvajoti gali žmogus, kuris nesupranta esmės šio galingo įrankio. Vaikais būdami dažnai mėgdavome svajoti, o dabar kai suaugome, pamirštame. Prisiminkime šį dalyką, nes svajoti naudinga, svajodamas skatini save siekti savo svajonės. Svajonės yra stimulas veikti, daryti ir siekti.

Mane mano norai, svajonės skatina veikti, daryti, siekti - ir kai kurios svajonės išsipildo greitai, prie kitų artėju. Suprantu, kad niekada negali išduoti savo svajonės, nes vėl viskas prasidės iš naujo. Jei apleisi savo svajonę, nebetikėsi ja, pasiduosi, tu ją pats sąmoningai nustumsi nuo savęs. Svajodamas ir tikslingai veikdamas, pritrauki daugiau galimybių, reikalingų žmonių tavo svajonei įvykdyti.

  • Nebijokite svajoti - tai lengva ir paprasta
  • Padarykite kiekvieną dieną dėl savo svajonės veiksmą
  • Mėgaukitės realiais rezultatais

 

—————

Back