Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Žinojimas

29/10/2010 11:28

Žinojimas.

Kaip dabar gyveni? Baimėje ar džiaugsme? Esi apipiltas optimizmu ar negatyviomis mintimis? Nebežinai, ką daryti gyvenime ir netikras dėl rytojaus, o gal  žinai, kad viskas bus gerai? Bijai, kad gali prarasti visus pinigus, ar tiki, kad turėsi tiek, kiek tau reikia?

Viena dalis žmonių gyvena baimėje, nepritekliuje, visiškame negatyvizmo liūne. Jie yra nepatenkinti savo veikla, šeima, net pačiu savimi. Juos nuolatos kamuoja bėdos, apsėda ligos. Jų gyvenimas yra labai sunkus.

Kita dalis gyvena puikiai. Jie atsikelia besišypsodami anksti ryte. Kupini energijos pašoka iš lovos. Ir pasimankštinę, pasvajonę, pameditavę (ar pasimeldę) pradeda dienos darbus. Jie puikiai sutaria su šeima, draugais, bendradarbiais. Jie turi gerų finansinių resursų. O svarbiausia, kad jie žino.

Kas tas žinojimas?

Ar teko kada gyvenime jaustis taip, lyg 110 % žinotum, kad tikrai įvyks vienas ar kitas įvykis. Pvz. jauti, kad Tikrai tau pavyks projektas, kad tikrai sėkmingai parduosi savo naują produktą, kad tikrai pasiseks verslas ir tt. Ar buvo, kad ta jausena tikrai pasitvirtino ir "projektas" įsigyvendino?

Tu gali.

Gali žinoti, kad tau puikiai pasiseks su šeima. Tu gali jausti, kad turi antrą savo pusę, kuri tave myli visa širdimi. Tu gali jaustis turtingas. Tu gali jausti, kad tau puikiai sekasi tavo veikloje (darbe, nuosavame versle..). Tu gali puikiai jausti, kad esi vertas nukeliauti į egzotiškiausias šalis ir lengvai ten gyventi metus. Tu gali jausti, kad gyveni laisvai ir tai viskas sekasi.

O tai jei žinai, reiškia turi?

Dažnai kyla prieštara. Jaučiuosi, kad esu įgvendinęs projektą, tačiau gi dar neįgyvendinau. Jaučiuosi, kad turiu naują automobilį, tačiau dabar važinėju autobusu ar sena mašina. Jaučiuosi, kad galiu keliauti į bet kurią šalį, bet juk sąskaitoje 100 litų. Ir kur gi tada yra tikrovė? Gal mano mintys ir tas "žinojimas" yra iliuzija? Gal tai netikra? Gal tai saviapgaulė? Gal tas "žinojimas", ir optimizmas tėra iliuzija ir niekada to nepasieksiu?

Aš manau taip. Jei pats tiki ir jauti, kad esi vertas gero gyvenimo, kad esi vertas pagarbos iš kitų žmonių, jei tiki, kad esi vertas turtų - tu atveri kelią šiems visiems dalykams į savo gyvenimą. Tu jausdamasis turtingu, būsi turtingas, nes esi pasiruošęs bet kada priimti šią dovaną. Tu jausdamas, kad į tavo gyvenimą bet kada gali ateiti nuostabi antroji pusė, būsi pasiruošęs ją priimti, o ne atsisakyti ir sakyti, kad "toks žmogus tikrai ne man", - "juk aš nevertas". Kai "žinai", tu save vertini, tu supranti, kad esi Vertas to, ką jauti galintis turėti.

Linkiu Tau tikrai daugiau "žinoti", matyti savo gyvenimo viziją. Kaip plėsti žinojimą?

  • Svajok "nerealius" dalykus!
  • Vizualizuok!
  • Susirašyk "nerealius" gyvenimo tikslus!
  • Patikėk, kad neįmanoma yra įmanoma!
  • Kurk ir nebijok priimti naujų iššūkių.
  • ..

Saulius Bagdonas

—————

Back