Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


ĮSISMARKAVIMAS

23/11/2010 13:30

ĮSISMARKAVIMAS

Ar būna tau dienų, kai kažkodėl nepasiseka? Ką tuo metu galvoji? Kas dėl to kaltas? Kodėl taip įvyko?

Pastebėjau iš savo praktikos ir daug ką supratau. Kai ilgą laiką puikiai sekasi, pavyzdžiui greičiau važiuoti miestu, ateina laikas, kai tave sustabdo policija.. Ir sumoki nemažą baudą.. Ir kas kaltas? Žinoma, kad ne vietoje ir ne laiku stovėję policininkai, o aš pats su savo įsismarkavusiu ir per didelį pasitikėjimą turinčiu važiavimu. Policija - tik dar vienas ženklas, kad turiu važiuoti ramiau, nes.. Tai švelnus ženklas, kuris iš manęs atima tik dalį pinigų.

Pavyzdžiui neseniai atsitrenkiau į bortelį (juk sniego pilna). Ir spėk dėl ko? Todėl, kad ir vėl važinėjau per drąsiai. Per daug pasitikėjimo įgijau važiuodamas, nes seniai teko atsitrenkti su mašina į kokią kliūtį. Per drąsiai elgiausi, elgiausi neatsakingai ir dėl to turiu padarinį - sulaužytą ratą:)). Tai ir vėl ženklas - važiuok ramiau, nes..

Kiekvieną dieną mes gauname daug ženklų. Vieni visai paprastučiai ir pasakantys apie visai paprastus dalykus, o kiti tikria svarbūs tokie, kaip perspėjimas apie tavo artėjančią ligą ir tt..

Pasitikėjimas gerai. Pasitikėjimas skatina nuveikti puikių darbų, tačiau įsismarkavimas gali privesti prie pražūtingų veiksmų. Važiuokite ramiau, atsakingiau tiek automobiliu, tiek gyvenimu.

—————

Back