Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Užteks skaityt, užteks klausyt! Imk ir daryk

22/12/2010 08:44

Užteks skaityt, užteks klausyt! Imk ir daryk :)

Kodėl kelias savaites nieko nerašau? Nes darau. Nes "nėra kada" rašyti.

Mintys skirtos tiems, kurie eina teisingu keliu ir daug skaito, labai daug domisi saviugda, lanko seminarus.

Knygos, seminarai yra vienas iš geresnių šaltinių, duodančių mums puikių žinių. Tik juos reikia mokėti atsirinkti. Kuo daugiau perskaitysi, išgirsi, tuo daugiau žinosi. Tačiau ar žinojimas yra ta vertybė? Reikia reikia žinoti geras žinias, tačiau dabar daugelis žmonių paprastai sakant persistengia. Jie skaito skaito, eina į seminarą po seminarą, žiūri filmą po filmo. Žmonės gyvena iliuzijoje, kad nuolat kišdami į save informaciją privers pasikeisti gyvenimą į gerą pusę.  Gaudant informaciją, gauni gerų dalykų, tačiau yra vienas "bet".

Nuolatinis praktikos trūkumas. Retas žmogus imasi veiksmų, kurie atneš realią gerą naudą. Daugelis orientuodamiesi į teoriją naiviai tikisi, kad greitai gerės gyvenimas. Tačiau ATMINKITE, KAD SVARBIAUSIA V E I K S M A I.  Vieni geriausių pavyzdžių yra mano pažįstami, kurie ankščiau skaitė daug knygų, o dabar suprato, kad užtenka paimti kelias knygas pagal gyvenimo sritis, pvz (Šeimos, dvasinio tobulėjimo, profesinės veiklos..) ir jomis remiantis, daryti konkrečius veiksmus.

 

Siūlymas daryti:

  1. Jei nori pagerinti savo finansinį išprusimą. Paimk knygą Bodo Schafer arba Kyosaki ir skaityk jas, analizuok, galvok, ką praktikoje gali panaudoti gyvenime.
  2. Jei nori patobulėti dvasiniame lygmenyje, pasiimk kelias tau atrodančias "kietas" knygas ir mokykis iš tų autorių. Svarbiausia praktikuoti.
  3. Jei nori tobulėti šeimos srityje (nori būti gera žmona ar vyru), būtina skaityti knygas apie šeimą ir realiai mokytis iš tų pavyzdžių.
  4. Jei nori tobulinti savo kūną ir tapti fiziškai sveikesniu, susirask puikią knygą ir daryk, kas joje parašyta arba dar geriau susirask puikų trenerį.
  5. ir tt..

Daryk, daryk, daryk, daryk :))

 

Sėkmingos dienos:)

Saulius Bagdonas

 

—————

Back