Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Stebėk ženklus

12/07/2011 08:13

Stebėk ženklus

Yra dalis žmonių, kurie kiekvieną įvykį, įvykusį, jo aplinkoje labai sureikšmina ir sako, kad tai yra Ženklas, kad.. pvz, prabėgo juoda katė per kelią, tai reiškia, kad.. (visokių reikšmių susigalvoja žmonės). Neslėpsiu, ir pats ankščiau nusispjaudavau per petį, jei prieš mane išnirdavo kokia katė. Tokių įdomių dalykų žmonės prisigalvoja, pavyzdžiui, jei eini šaligatviu ir teko atsiskirsti, nes prešais buvo stulpas, reikia duoti ranką ir pasisveikinti ;). Gerai pasakė – jei bent vienas tuo prietaru tiki, jis veikia.

Šiandien ne apie tokius prietarus „ženklus“ noriu pakalbėti, o apie stebėjimą savo aplinkos ir ženklų pamatymą savo gyvenime. Viskas labai pasikeitė, kai perskaičiau knygą V.Sinelnikov „Pamilk ligą savo“. Nuoširdžiai rekomenduoju! Perskaitęs ją dar geriau supratau ir įsisąmoninau laikui einant, kad reikia stebėti savo aplinką – kas joje vyksta, kaip žmonės su tavimi bendrauja, ką sako, kaip sako, kokius žmones sutinki. Itin įdomu, kad medituodamas po kurio laiko pradedi daug aiškiau suvesti įvykių priežastis. Būna labai įdomu, kai prieš minutę pagalvojai apie konkretų žmogų, ir jau po 500 metrų, jį matai vairuojantį automobilį. Įdomu, kai galvoje aiškiai išgirsti konkretaus žmogaus vardą ir pavardę ir po 4 minučių jį pamatai. Arba pakalbi apie tą žmogų, kuris organizuoja seminarą ir kviečia tave ir jau vakare važiuojant automobiliu, žmona sako – žiūrėk „jis“ važiuoja.

Įdėmiai klausyk.

Visi bendraujame. Kartais išgirstame ir ne pačių nuostabiausių žodžių, net iš artimų žmonių. Jis gali tau pasakyti, kokią nors tavo neigiamą savybę, pavyzdžiui, kad esi nekonkretus. Aš suprantu, kad tas žmogus tau nieko blogo nenori pasakyti, jis tik praneša, kur tu turi pasitempti. Jei nesitaisysi, po kurio laiko kitas žmogus tau tą patį pasakys, tik gali būti daug nemalonesnės pasėkmės, pavyzdžiui, jei darbdavys pasakys: „tu esi nekonkretus ir apsileidęs. Visiškai nesilaikai terminų. Dar vienas kartas ir..“. Arba, kai žmona aiškiai pasako, „neskubėk“, „nevažiuok naktį“. Tai yra tikri ženklai. Žmonės jaučia ir labai gerai. Dėkokite, jei pažįstamas ar nepažįstamas jums sako ne visai malonius epitetus. VISADA paklauskite savęs, kodėl tas žmogus taip sako, ką tokiu noriu jums pranešti. Gali būti, kad atrasite kažką labai įdomaus.

Kartais aplinkiniai sakydami, puikiai gali patarti. Pavyzdžiui atsimenu, kai viduje svarsčiau, kad gal man reikėtų sumažinti skiriamą laiką vienai veiklai, tai jau kitą dieną žmogus sako, „skaičiau strapsnį, kuriame sako, kad mūsų Lietuvių jaunų žmonių, kuriančių verslą, didžiausia problema, kad jie per anksti meta, ką pradėję..“. Ką tai man nori pasakyti?  Jei kitas žmogus sako, kad „per maža kompetencija“. Ką jis nori pasakyti? Tai, kad reikia tobulėti ir mokytis.

Nesuabsoliutinkime kiekvieno žodžio ir vaizdinio, esančio aplinkui. Tačiau labai nuoširdžiai linkiu sąmoningai suprasti, kas vyksta pasaulyje ir kaip. Pamatykite sąsajas tarp įvykių. Pamatyti palengvins didesnis susitelkimas į save. Pasirink savo susitelkimo į save būdą ir  bus daug lengviau priimti sprendimus ir suprasti.

—————

Back