Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Sėkmė avansu

01/10/2013 21:06

Sėkmė avansu

 

Pastebite, kad gyvenime ir du tipai žmonių. Vieni nori iš karto viską gauti ir nieko už tai nesiruošia duoti. Jų mąstymą atspindi tokios mintys: "pradžioje tegul man sumoka, o tada jau kaip nors padarysiu", "kodėl turiu stengtis, jei man tik tiek moka", "geriau pailsėsiu, negu padarysiu daugiau..", "o kaip aš atrodysiu, jei darysiu šį darbą", "man toks darbas nepriklauso - nedirbsiu" ir taip toliau. 

Sutiksite, kad jei jūs nesate šios kategorijos žmogus, jums taip besielgiantis žmogus atrodo mažų mažiausiai tingynys. Darbdaviui toks žmogus atrodo nevertas savo darbo vietos. Žmonai ar draugei toks vyras nesuteikia saugumo. (yra ir moterų tokių žinoma).

Trūkumai šio tipo žmonių:

  • mažiau pasiekia
  • blogiau jaučiasi, nes vis kažkas negerai
  • atrodo nepatikimi

 

Yra kita kategorija žmonių, kurie supranta, kad norit sėkmę pritraukti į savo gyvenimę, reikia sumokėti avansu. Tai lyg pasodintum medį ir lauktum, kol jis užaugs, kad galėtum nuimti jo vaisius. O kantrybės tikrai reikia.. Tokie žmonės elgiasi ir mąsto: "aš geriau savaitgalį padirbsiu..", "paaukosiu savo vasarą", "dabar pasimokysiu..", "dirbsiu daugiau nei manęs prašo", "padarysiu viską 110 %", "eisiu savanoriauti", "dirbsiu nemokamai", "prašysiu papildomų darbų", "darysiu daug daugiau nei kiti" ir taip toliau.

Šio tipo žmonės dar vadinami reaktyviais, nes jie patys kuria savo gyvenime, imdamiesi tikslingų veiksmų. Jie nelaukia, kol bananas nukris nuo medžio, o ima ir pasiima jį. Jie kuria verslus, jie kuria darbo vietas sau ir kitiems žmonėms. Tokio  tipo žmonės daug laimingesni, nes supranta, kad jų rankose didelis gyvenimo kūrybos kasnis.

 

Tai kokį gyvenimo būdą pasirinksi Tu?

 

—————

Back