Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Pilnas gyvenimas nesėkmių

09/02/2014 22:16

   Pilnas gyvenimas nesėkmių

 

Tiesiog gyvenant, plaukiant, kaip seniai seniai minėjo filosofas Heraklitas, gyvenimo upe,  švysteli įdomių minčių, kurios atrodo "vertos" būna parašyti Tau. Ateina mintis - neužsirašei. Pabėgo. 

Darbas: užsirašyk mintis kai tik ji ateina.

Po Vido Jankausko mokymų liko viena nebloga mintis - medituojantis (ilgai........) žmogus jaučia nuolatinį "wow" pojūtį. Jis jaučia kiekvienoje akimirkoje daugiau džiaugsmo, nei eilinis "arbatinukas". Medituotojas jaučia daug daugiau laimės akimirkų ir laimę randa paprastuose dalykuose. Kodėl matome "nušvitelį" ir jis nuolat šypsosi (o gal toks jo darbas?:)  (joke) 

Darbas: pamedituok, atsipalaiduok.

O kiek ne meilės sau ir aplinkai matyti mieste. Ar stebėjai save, kaip atrodai važiuodamas automobiliu, autobusu? Ar norėtum tokį veidą nuolat matyti? Ar šypsaisi? Kodėl ne? Na taip - kamščiai, žmonės pikti aplinkui. Reikia skubėti.. bet faktas, kad nesišypsai. O jeigu nusišypsotum..? :)))))))))))))))))

Užduotis: daugiau šypsenos bent 10 %.

Nesiseke gi man mąstau. To neturiu, toks dar nesu, kiti geresni.. STOP. Gyvenimas tai iliuzija, didelis teatras, kaip sakė Liudas Vasiliauskas. (jo straipsniuose rasite daugiau apie tai). Kokio žanro vaidmenį užimi Tu? Komedija, tragedija, siaubas, drama? Visi variantai geri, tik kuris Tau mieliausias? 

Suvokimas: suvok, kad net vykstant patiems blogiausiems dalykams, jie po mėnesio ar kito atrodo juokingi. Tai kodėl dabar į juos nežvelgti su šypsena.

 O KAIP GYVENTI LAIMINGAI?

Kitaip ir neįmanoma? Jei atsibundi iš Tv žiūrėjimo ir laikraščių skaitymo eros. Jei atsibodo nuodyti savo kūną, tai ateis visa reikiama informacija.

Dabar šalia mūsų yra tokia informacija, kurios prie kelis šimtus metų joks paprastas žmogus negalėjo pačiupinėti, tik vienas kitas išrinktasis. Bet mes negalime patikėti, kad knyga už 20 lt gali atskleisti paslaptis, kurias turėjo tik rimti žyniai.

Užduotis: domėkis savimi.

Sėkmės nelinki, o sako - būk sėkmingas. Lektorius Saulius Bagdonas

—————

Back