Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Pigiau nebūna!

13/10/2010 10:24

Pigiau nebūna!

Dabar nekalbėsime apie tuos žmonės, kurie tikrai mėgsta, ką daro savo gyvenime. Nekalbėsime apie tuos, kurie myli savo veiklą ir darbą. Mylintys savo darbą žmonės (tokių laimingųjų deja nėra daug) - yra mums visiems pavyzdys, kaip turime gyventi.

Nekenčiu savo darbo.

Kiek žmonių kiekvieną darbo dienos rytą per prievartą keliasi į darbą? Nemažai. Kiek mieliau nesikeltų? Nemažai.. Kiek apskritai neitų į darbą, jei tik "galėtų".. Nemažai.. O tu ar eitum į savo veiklą, jei galėtum neiti? Jei atsakei, kad neitum, tai ką tada darytum? Ką veiktum? Kokios pirmos mintys tave aplankė? Gal pieštum? Gal šoktum? Gal dainuotum? Ką? Ką veiktum? Sakai, kad pvz. dainuodamas negalėtum išgyventi.. Pagalvok, kaip tai galėtum padatyti. Pagalvok, kaip savo mėgiamą veiklą, hobį galėtum paversti ir uždarbiu mielu širdžiai.

Pigiau nebūna.

Kiek dirba žmogus per savaitę? Apie 40 valandų. Girdėjau, kad kai kurie "verčiami" dirbti dar ilgiau. O per mėnesį? O per savaitę? Kiek įvertinamas tavo laikas? Girdėjau, kad moka nuo minimumo iki ..

Laiko vagys už pinigus.

Jei dirbi darbdavui (tai beje nėra blogai, jei dirbi mėgiamą darbą), jis nusiperta tavo laiką (ar pagalvojote apie tai?). Tu gali būti priverstas laukti darbdavio valandą vien tam, kad jis ateitų minutei ir išeitų. Jis perka pigiai tavo brangų laiką. PIGIAI, BRANGŲ.

"Žmonės  parduoda savo brangų laiką už juokingus pinigus" - ši mintis kilo, pamačius, kaip elgiasi žmonės vieni su kitais.

Laiko vagys.

Tai labai sėkmingai veikiantys Jūsų aplinkos žmonės. Jie nemoka jums atlyginimo, tačiau jie vagia nejučiomis jūsų laiką. Jei pastebite, kad kažkas vis prašinėja padaryti tą ar aną. Pavežėti, padėti pernešti baldą ir tt. Ir jei jaučiate, kai tai gali būti išnaudojimas. Sakykite "NE". Užteks jūsų laiko vagimo! Pasiūlykite tam žmogui išsikviesti taksi, o ne jūsų paslaigas ir visos valandos laiko gaišimo.

Ar vienaip ar kitaip praleisite laiką, vistiek gyvensite tiek, kiek gyvensite. kažkada bus Pabaiga šio gyvenimo. Jei norite jį nugyventi Taip kaip norite, pažiūrėkite, kam, kaip, už kiek save parduodate. Būkite brangūs..

Saulius Bagdonas

—————

Back