Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Pasitikėjimo bankas

24/05/2012 23:03

Sveiki,

šiandien tikrai nerašysiu apie komercinį banką. Prisiminkime savo banko sąskaitą. Ji ne piniginė, nors jei ji yra pilna, didėja ir pinigų. Kalbėsiu apie asmeninę pasitikėjimo Jumis sąskaitą.

Pasitikėjimas savimi.

Mano nuomonė pasitikėjimas - tai bene svarbiausias dalykas. Nekalbėkime apie pasitikėjimą kaip drąsą. Ne. Kalbėkime apie pasitikėjimo savimi taškus. Įsivaizduok pasakei sau, kad visada sutvarkysi indus pavalgęs - tai ir padarai. Taip didėja tavo pasitikėjimas savimi. Jei pažadėjau sau keltis anksti ryte ir atsikeli, dedi sau pliusą. Jei neatsikeli, atvirkščiai. Prisimink save, kaip jautiesi, kai sau duotus pažadus įvykdai, ir kai neįvykdai..

Įvykdant pažadus sau, augi kaip asmenybė, didėja pasitikėjimas savimi ir pasitenkinimas. Įgauni daugiau jėgų ir drąsos veikti.

Pasitikėjimas tavimi.

O čia prasideda tikras ir rimtas žaidimas. Mano nuomone čia galioja viena taisyklė - pasakiau, reiškia padariau. Tavo žodį turi lydėti veiksmas. Jei pažadėjai susitiksi su senai matytu bičiuliu, tai paskirk tam laiko ir įvykdyk. Jei pažadėjai padaryti kad ir smulkų veiksmą, pvz., atsiųsti failą draugui, imk tai ir padaryk. Jei pažadėjai paskambinti 15 val, tai ir padaryk..

Aš pradėjau žmones vertinti ne pagal tai, ką jie kalba, o ką daro. Daryk rimtai, atsakingai, viską, ką pažadėjai. Nežadėk, ko nepadarysi ir tavo pasitikėjimas tavimi augs.

 

Reziumė:

mažiau kalbam, daugiau darom. Paprasta.

—————

Back