Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Nusišypsok ir priimk šypseną

14/08/2011 22:46

Nusišypsok ir priimk šypseną :)

Sakoma, kad dažnai matome aplink tai, kas yra mūsų viduje ir koks filtras ant mūsų mąstymo yra uždėtas. Galvoju, vaikščiodamas Vilniuje, kodėl tiek mažai žmonių šypsosi? Gal rūpesčiai kankina? Gal miestas užgožia džiaugsmą? O gal tu žmonių yra, tik aš nematau pats besišypsančių? Ieškau šypsenų, vaikščiodamas pajūryje - gi poilsio ir džiaugsmo zona. Jau šypsenų daugiau, tačiau ne tiek, kiek turėtų. Kodėl? Kur dingsta vidinė ir išorinė žmoguas šypsena? Yra įvairiausių priežasčių - žmonės per mažai gerbia save, jaudinasi dėl rytojaus, nespėja padaryti darbų, nesutaria su kitais, neturi mylimojo ir dar milijonas dalykų dėl ko nesišypso. STOP! Užteks galvoti, ko neturi - pradėk skaičiuoti, ką turi. Jei esi sveikas - wow, jei turi akis, rankas, kojas - wow! Pažiūrėk - galimybių milijonas!

O tu ar šypsaisi, kai vairuoji automobilį ar sėdi viešajame transporte? (Negalvok, ką apie tave pamanys kiti. Pamenu, kai eksperimentavau važiuodamas autobusu - specialiai šypsojausi. Tai žinok, tikrai kiti keistai į mane žiūrėjo. Bet dėl to neverta nustoti šypsotis.)  Ar šypsaisi būdamas darbe, būdamas parduotuvėje, kai lauki eilėje?

Stenkis viduje būti laimingas ir tą laimę parodyti savo puikia šypsena. Šypsotis paprasta, šypsotis gera, šypsotis apsimoka. Padidink pradžioje savo šypsojimosi laiką bent 5%. Dažniau kitam nusišypsok, palinkėk geresnės dienos. Taip geriau jausies, ir plėsi savo komforto zoną. Pasaulis po truputi bus geresnis ir nuostabesnis ir Tu gali jį tokiu pradėti daryti jau DABAR.

Smile :) :) :) ;) :)

 

—————

Back