Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Nėra laiko kada skųstis (tik džiaugtis)

25/06/2009 10:52

Ko reikia, kad būtum laimingas? Kiekvienas sau gali atsakyti, ko nori, ko jam trūksta. Kiekvienas žino, ką turi ir ko dar tikisi gauti. Dažnai girdime, kaip aplinkiniai skundžiasi  nepritekliumi. Trūksto to to ir dar ano. Vis trūksta. Kažkokio dalyko trūkumas priverčia žmones jaustis negerai. Bėda ta, kad daugelis koncentruojamės ne į tai, ką turime, o į tai, ko neturime. Vis trūksta. Kai pradedi ieškoti, ko trūksta, nuleidi save į žemesnį lygį. Tampi nepasitenkinęs savimi. Norėdamas jautis gerai, privalai į tuos dalykus, kurių trūksta, pažiūrėti kitaip.

Kad būtum laimingas privalu tai, ko neturi ir nori turėti paversti tikslu. Pavyzdžiui, jei nori turėti raumeningą kūną, privalai tiksliai nuspręsti, kurias kūno vietas nori tobulinti. Tada, pasitaręs su treneriu ar pats susiradęs informacijos, gali pradėti sportuoti. Rezultatas bus matomas jau po kelių mėnesių.  Kai matysi akivaizdžius rezultatus, norėsi tęsti sportą toliau.   Kai turi siekiamybę, tikslą, tada jiems gali skirti net ir didelę  savo  laiko dalį.  O kai gauni rezultatus, nors ir  labai mažiukus,  tave jie veda link tikslo.

 Kai pagalvoji, kiek turi, supranti, kad esi turtingas. Jei dabar skaitai šiuos žodžius, vadinasi, esi gyvas. Tai didžiausia dovana, kuri gali būti duota žmogui. Jei esi sveikas - tu pats laimingiausias, jei tavo mylimi žmonės yra sveiki - dievo dovana! Jei dar turi stogą virš galvos ir kišenėje pinigų - tu vienas turtingiausių. Netikit? Daugiau nei pusė pasaulio badauja. Mūsų tauta yra laisva. Visi turime galimybes tobulėti, siekti ir turėti. Nesvarbu iš kur esi, vistiek visos sąlygos duotos, kad turėtum, ko nori. Labai džiaugiuosi, akd mūsų tauta sąmoningėja ir žmonės gerėja. Padėdami vienas kitam ir būdami sąžiningi tapsime viena klestinčiausių šalių Europoje.

Juk kiek daug mes turime!

 

 

—————

Back


Komentarai

Date: 05/07/2009

By: smarkiai

Subject: pavarei

Pirmiausia siūlyčiau ištaisyti nevietoje paliktas gramatines klaidas. Vietoje paliktos jos kaipo tokios būti gali - dėl galimybės patraukti dėmesi, stabtelti prie minties. Tas kitas reikėtų išsikuopti bent jau vardan pagarbos skaitytojui.

Tekstas nebūtų toks tragiškas, jei nebūtų talpinamas kaip viena pagrindinių informacinių šio puslapio šaltinių. Diskusijų skiltyje jis bent jau neerzintų. Mano manymu,ne itin skoninga saviišprusinimą bei savirefleksiją pateikti kaip kokybišką štampa, kuriuo kiekvienas galėtų nusištampuoti...geresniai, kaip vadinate, ateičiai.

Kažkodėl ši rašliava galvoje susisuka tik kaip truputį papurentas sovietinis pledas - grubus, tačiau mylimas, nes vienintelis.

—————

Date: 22/07/2009

By: bagas

Subject: Re: pavarei

labai geras komentaras. Sutinku, kad reikia tobulėti rašymo srityje. Ne visi esame kaip Paulo Coelho, tačiau mokomės.

Nėra jis pagrindinėje vietoje, tiesiog paliktas diskusijai, kuria pats ir užvedėte.

O gyventi reikia Čia ir Dabar, nes ryt gal jau nebe..:)


—————