Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


minčių kratinys

01/08/2013 20:51

Įdomus įvykis šiandieną buvo. Sėdžiu šešiavietėje traukinio kupė ir pamatau pro langą einančius du vyrukus. Galvoju: „šitie tai tikrai ateis pas mane į kupė“. Po kelių akimirkų, jie jau atsisėda šalia, nuotaikingai nusiteikę ir pasiruošę švęsti Klaipėdos Jūros šventę. Jie dar paėmė draugę iš Baltarusijos. Kodėl turėjau pamatęs pagalvoti apie juos? Kas čia per minčių ryšys? Atrodo visiška smulkmena, bet įdomu. Faktas, kad kažkas susijungė ir kažkoks teisingas žinojimo pojūtis atėjo į galvą.

Tai keliaujame.. Jie trise, du vyrukai ir mergina iš Baltarusijos žaidžia kortomis, smagiai gurkšnoja šampaną. Tokie energingi ir tikrai atrodo patenkinti gyvenimu. Kitoje pusėje sėdžiu aš su tėvu ir sūnumi. Gal gerą valandą su vidutinio amžiaus vyru prašnekėję apie sėkmės psichologiją, pasidalinau savo kompiuteryje turima informacija (eknygomis, video ir tt). Ir supratau, kad tikrai gera daryti gera, duoti, atiduoti.. Ir labai svarbu, kad tas davimas vyktų natūraliai. Nereikia duoti per prievartą, reikia duoti pasiruošusiam priimti informaciją žmogui. Sena nuvalkiota frazė: „kai mokinys pasiruošęs, ateis ir mokytojas“. Arba: „neduok kiaulei perlų – sutryps“. Tikrai noširdžiai rekomenduoju, kai patys pradedate keistis, gauti naujos informacijos, nepulkite visiems aiškinti kaip guru „koks tas yra tikras gyvenimas“. Gyvenkite su savo naujais atradimais ir savo pavyzdžiu užkrėskite kitus. Ir tik labai labai atsargiai užsiminkite kitiems, kad kartais gal truputi pamąstyk labiau pozityviau, gal stenkis labiau pasirūpinti savo mityba ir tt..

Gyvenimas ir gražus ir geras. Gyvenimas yra smagus. Gyvenimas duoda nuolat įvairiausių išbandymų, pasiūlymų, dovanų. Stenkimės gyventi paprastai, gerai, kokybiškai, stenkimės mylėti, stenkimės gerėtis kiekviena akimirka.

Čia ir dabar.

Neseniai su draugu bendraudami kalbėjome apie tai, kodėl žmonės turėdami tik vienintelį dalyką gyvenima – šią akimirką, elgiasi, lyg būtų amžini. Toks jausmas, kad mažas kuris vertina šią akimirką. Vienintelis momentas, kurį turi – šitas. Vienintelis momentas, kurį gali prarasti – šis. Tai kodėl sąmoningai nepabandžius būti čia ir dabar. Ir čia reikia atsakyti sau į klausimą, su kokiais jausmais nori būti šią akimirką. Ar nori būti nuliūdęs, ar nori kankintis dėl kažko, o gal nori mėgautis gyvenimu. Gal verta pamandyti daugiau nusišypsoti?

Paprasti patarimai paįvairinimui gyvenimo:

·         užsakyk kam nors www.raktas.eu – tiesiog dovanų.

·         Daugiau pasišypsok.

·         Jei esi auto fanas – įsėsk savaitei į autobusą ar troleibusą.

·         Pakeliauk į pajūrį traukiniu.

·         Perskaityk knygą www.virsmai.lt

—————

Back