Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Magiška smulkmena, kuri gali atnešti turtus. Pradėk dabar.

16/03/2015 07:20

       Ką tu dabar veiki savo gyvenime? Ar tai yra tai, ką nori matyti jame? Ar darai tai, ką tikrai nori daryti? Kas atitolina Tave nuo puikių galimybių? Kas neleidžia Tau pasiekti Tavo svajonių ir tikslų? Pabandysiu pasidalinti keliomis vertingomis įžvalgomis, kurios padės tau gyventi geriau.

  1. Mintys ir idėjos yra labai vertingos. Sutiksi, kad visas pasaulis sukasi dėl naujų idėjų. Pameni teiginį "mintis verta milijono"? Ar tau buvo taip, kad kažką "sugalvojai", na tiksliau atėjo mintis ir staiga jos nebeprisiminei? Ar buvo, kad mintys atėjo ir tiesiog išnyko? O po to galvoji, gi gera ta mintis buvo, o kad ją dabar turėčiau su savimi - tiek galėčiau padaryti.  
            Idėjų bankas. Jei nori nepaleisti savo nuostabių minčių ir įžvalgų, siūlau Tau tiesiog  visas vertingas idėjas užsirašyti arba į Idėjų knygutę (tai gali būti paprasta užrašinė, mobilusis telefonas su skyreliu "idėjos", o gal net inovatyvią 100 000 puslapių užrašinę? 
Video čia.). Na žinoma, kad gali naudoti net ir užrašus ant žemės ir tuo metu nufotografuoti su mobiliu ;).
        Ką daryti toliau su idėjų banku? Siūlau reguliariai peržiūrėti idėjas ir galvoti, ką su jomis daryti? Jei beskaitant atsirado minčių, kaip tas idėjas paversti realiu darbu, produktu - pirmyn - tu gali. O gali, kai darai!
 

        2. Užsirašei idėją. Galvoji, kaip smagu ją būtų pradėti įgyvendinti. Įtikinėji save, kad jau tuoj tuoj pradėsi.. ir staiga po kelių mėnesių ar pusmečio pamatai, kad kažkas jau ją pradėjo įgyvendinti.. Apmaudu? Darom! Taigi, kai jau turi idėją, laikas daryti. Kada? Dabar! Čia manau ESMINIS dalykas, kuris jungia mus visais gyvenimo pasiekimais. Daryk. Neatidėliok. Paimk idėją ir vystyk ją. Jei tai verslo projektas  - pradėk nuo plano ir į priekį. Jei tai smulkus darbas, kuris pagerins tavo gyvenimą, įsirašyk į dienotvarkę, kada jį darysi arba tiesiog pulk ir dabar jį daryk. Svarbiausia pradėk. 

       3. Stop. Negaliu pradėti, nes.... nepasitikiu savo jėgomis, nes nežinau, ką ir kaip daryti. Nežinau iš kur gauti reikiamų resursų. Nėra kada. Ar teko girdėti tokių minčių kratinį savo galvoje? Ir kiek kartų jos užkirto tau kelią nuo veiksmų, vedančių prie sėkmės?

        Sprendimas - naikink visus ribojančius įsitikinimus, kurie atitolina tave nuo svajonių veiksmų. Tau turbūt kyla natūralus klausimas - kaip atrišti savo rankas veiksmui? O  gal ką esi iki šiol bandęs ir tikrai padėjo? Gal draugas minėjo, kad pabandė vieną metodą ir jam labai pasisekė susitvarkyti? Prisimink ir padaryk. O jei ne, tada pradedame plėsti požiūrį.

  • Savitaigos teiginiai - senas patvirtintas metodas. Neigiamą mintį paverti teigiama ir kartoji sau tyliai, garsiai ar tiesiog rašai daug daug kartų, kol pakeiti programą savo viduje ir negaliu į GALIU. Iš nemoku į MOKU. Pvz. Aš su lengvumu pradedu naują projektą. Man puikiai sekasi bėgioti. Aš puikiai planuoju savo laiką. Aš planuoju savo pinigus. Stebėk, kaip tai keičia gyvenimą.
  • Rimti paleidimo metodai. Rekomenduoju rytis.net, laimingi.lt; https://tutikraigali.lt/; https://absoliutilaisve.lt/; - tai puslapiai, kurie labai aiškiai pasako, kad pradėti paleisti Tave ribojančius įsitikinimus. Nuostabus paleidimo metodas padės Tau plėsti požiūrį ir "atrišti" rankas. Vieną iš video prisegu čia. Jame Tadas Rakauskas pasakoja, kaip sužinoti savo gyvenime, ko nori. Paleidimus rekomenduoju, nes manau, kad tai vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių būdų, kaip išlaisvinti save iš emocinių blokų. Kartais mes net neįsivaizduojame, kokie įvykiai iš ankščiau mus sulaiko nuo laimingo ir sėkmingo gyvenimo, o šis metodas gali drąsiai tai padėti padaryti. 
  • Jei nori keistis, plėsti požiūrį - bendrauk su tokiais žmonėmis, kuriais žaviesi. Įstok į organizacijas, kurios tave traukia ir pradėk bendrauti, veikti.
  • Skaityk tinkamas knygas, eik į seminarus - plėsk požiūrį ir domėkis.  Mano rekomenduojamų knygų sąrašą rasi mano puslapyje :)
        Atmink - tu gali padaryti bet ką. Tu gali būti bet kuo. Tu esi visos tavo galimybės. Patikėk tuo ir veik.
 
Saulius Bagdonas
 
            
       

—————

Back