Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


LAIŠKAS SAU

07/11/2010 19:41

LAIŠKAS SAU;

Baigiant mokyklą, daugeliui dvyliktokų teko rašyti rašyti "laišką sau".. Užduotis labai įdomi: pasirašai laišką sau, kurį gausi po dešimties-penkiolikos metų. Laiške parašai, koks tu esi, ką turi, ką veiki, su kuo gyveni, kaip gyveni, kur gyveni?

Dažniausiai šie  jauni žmonės kupini energijos, entuziazmo, tikėjimo ir vilties parašo labai gražų ir idealų gyvenimą. Papasakoja, kaip puikiai leidžia dienas ilsėdamiesi nuostabiuose paplūdimiuose, kaip maloniai važiuoja savo nauju automobiliu, kaip puikiai jaučiasi būdami verslininkai, kaip mėgaujasi turtingu gyvenimu..

Ar nori gėdos prieš save?

Įsivaizduok, šiandien parašai laišką sau, kurį gausi po dešimties metų. Kaip manai, kaip jausiesi jį gavęs sutartu laiku? Ką rasi parašyta jame? Ar tai atitiks tavo trokštamą realybę? O gal tu būsi pernokęs savo lūkesčius ir juoksiesi, kad tik tiek mažai norėjai pasiekti? Atmink, kad tai, ką parašei, matysi tik tu. Daugiau niekas. Tu galėsi didžiuotis savo pasiekimais ir kiti žmonės už tai gerbs tave  arba galėsi raudoti viduje, kad  buvai slunkius ir "gyvenimas buvo nedėkingas" ir nieko nepasiekei.

Jei dar esi neparašęs tokio laiško, parašyk jį sau ir visada kai norėsi tingėti, atidėlioti darbus, prisimink jį, kuriame yra surašyti puikūs tavo tikslai su idealiu gyvenimu.

Kai kurie žmonės gyvena kaip nori... Gal tu nori būti vienas iš jų?..

Saulius Bagdonas

 

—————

Back