Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Koks tu, tokia ir aplinka

27/03/2011 18:13

Koks tu, tokia ir aplinka

Situacija.

Šimtus kartų girdėta tema, tačiau labai svarbi, ypač tiems, kurie dar netiki, jog pats kuri pasaulį. Koks tu, tokia ir aplinka. Kokios tavo mintys - toks ir tu.

Problema.

Daugelis žmonių "Pozityviojo mąstymo amžiaus laikotarpiu" dar vis sugeba suktis negatyvumo liūne. Kodėl? Tikėtina, kad jiems dar neatėjo laikas gyventi geriau. Žmonės ir toliau kiekvieną dieną skundžiasi, užuot ieškoję sprendimo, kaip pagerinti gyvenimą. Žmonės ir toliau keikia kitus, kokie jie blogi, užuot tyrinėję savo charakterio savybes ir jas tobulinę. Žmonės ir toliau pavydi, kaip kitiems pasisekė, užuot orientuotųsi  į savo geriausius , juos tobulintų ir veiktų. Žmonės netiki gera ateitimi. Netikiu, kad gyvendamas negatyve, gali būti laimingu (jei žinai tokį žmogų - būtinai pranešk :) ). Jie užsisukę "negatyvių žiurkių rate". Tikiu, kad jei tu esi čia - tu nesi tas "neigamas žiurkė", bet esi ieškantis kaip geriau gyventi.

Sprendimas

Galiu drąsiai teigti, kad pozityvus mąstymas smarkiai prisideda prie tavo laimės. O juk laimingi nori būti VISI. Turbūt ir tu nori būti laimingas žmogus. Jei esi laimingas, tai nori kuo ilgiau jausti laimę savo gyvenime, jei nesi, tai nori greičiau ją atrasti. Jei nori būti laimingas ir nori permainų gyvenime, privalai tikėti savimi, geresniu rytojumi, privalai mėgautis šia akimirka, privalai atrasti gėrio ir grožio savo gyvenime. Prisimink, ar buvo tokių įvykių, apie kuriuos pradžioje nuolatos galvojai, o po to tai įvyko realiai gyvenime? Tai kas tavo galvoje) (mintis), tas ir išorėje. Jei nori pakeisti savo aplinką, būtinai keisk savo vidinius įsitikinimus, visus neigiamus filtrus išmesk ir užsidėk teigiamus. Jei nori matyti pasaulį gerą ir aplink save vien teigiamus ir nuostabius žmones, turi viduje suprasti, kad žmonės yra geri, tobulėjantys, padedantys.

Į savo Tikslų sąsiuvinį surašyk savo tikslus. Nuolatos apie juos galvok, sudaryk planą ir veik. Pamatysiu, kaip bus juokinga po to dėti didelius pliusus, kai keisi save ir savo gyvenimą.

Jei nežinai, kaip įsikrauti pozityvo, tikrai siūlau eiti į biblioteką ar knygyną ir išsirinkti vieną iš pizityviojo mąstymo šalininkų. Skaityk  ir mėgaukis. O jei nematei filmo "the Secret" tučtuojau pažiūrėk. Ten rasi daug atsakymų :)

UŽDUOTIS.

Paimk paprastą lapelį ir rašyk kuo nori tapti, turėti ir tt. Kiekvieną dieną. Arba kartok tai mintyse.

Pavyzdys, kaip turėtų atrodyti tavo teigiamybių lapeis.

Aš esu laimingas. Aš esu laimingas. Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.Aš esu laimingas. Aš esu laimingas.

 

Arba:

Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..Man puikiai sekasi..

 

Tai savotiškas programavimas savęs :) Sėkmės:)

 

—————

Back