Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


??Kodėl neveikia Sėkmės principai??

27/06/2010 18:43

??Kodėl neveikia Sėkmės principai??

Nėra didelio skirtumo ar perskaitei vieną, ar kelias ar net dešimt, dvidešimt "Sėkmės psichologijos" knygų. Nėra svarbu, kiek seminarų apie asmeninį tobulėjimą aplankiai, svarbu, kaip tu priėmei gautą informaciją.

Pats perskaičiau labai nemažai knygų (visada galima daugiau), peržiūrėjau filmų ir puikiai pamačiau, kaip principai veikia ir neveikia. Pamenu savo naivų požiūrį tik pradėjus domėtis Sėkmės psichologija. Perskaičiau kelias knygas ir laukiu. Laukiau laukiau, o žiūriu, kad visai tie sėkmės principai neveikia. O neveikė dėl to, kad jų nepriverčiau veikti. Pats jų nenaudojau, tik kvailai nekeisdamas veiksmų, požiūrio, tikėjausi permainų. Permainos visada bus tik aktyviai ir tikslingai veikiant.

Gaila, kad žmonės tiki, kad gyvenimas skirti dirbti nepatinkamą darbą, gaila, kad žmonės netiki, kad gali įgyvendinti savo svajones, gaila, kad žmonės nepasitiki savimi, gaila.. gaila..

Ko tu nori iš savo gyvenimo? KO? Ar gali dabar sau atsakyti? Gali išvardinti tikslus? Jei ne,  linkiu kuo greičiau išsiaiškinti savo gyvenimo kryptį ir svarbiausia VEIKTI, veikti, VEKTI.

Saulius Bagdonas

—————

Back