Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


JEI ESI NEPATENKINTAS..

31/10/2010 20:01

JEI ESI NEPATENKINTAS savo gyvenimu..

Paklausk 20 praeivių gatvėje, kaip jie vertina savo gyvenimą? Ar pavadintų harmonigu geru, nuostabiu, pasisekusiu, laimingu, ar atvirkščiai..? Deja turbūt 90 % žmonių (o gal net daugiau) negali pasakyti, kad visos gyvenimo sritys yra geros; Priminsiu, kokios yra gyvenimo sritys:

  • Šeima, draugai
  • Darbas, profesinė veikla
  • Sveikata
  • Hobis, saviugda
  • Poilsis, laisvalaikis
  • Finansai, materialinės gėrybės

Turbūt jau dabar norisi tau pasakyti, kad nerealu, kad visose gyvenimo srityse būtų "gerai". Žinote tą liaudies posakį: "juk viskas negali būti gerai".

Siūlau tokius teiginius palikti Lietuvių išminčiai ir įvertinti balais, kiek kiekviena gyvenimo sritis dabar yra gera. Kiek esi patenkintas savo sveikata, darbu, hobiais, šeima, poilsiui skiriamu laiku, galų gale finansais.  Supratęs realią situaciją imkis veiksmų.

Šeima ir draugai

Turbūt pripažinsi, kad harmoningi santykiai su šeima ir draugais yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime. Jei jauti, kad "kažkas negerai" šeimoje, gal, nors ir nori, tačiau gyvenime neturi antrosios pusės. Gal nesutari su tėvais.. Gal neturi draugų arba tave engia ir pašiepia? Tikiuosi, kad taip nėra, tačiau gal jūs nei karto gyvenime arba "prieš šimtą metų" pasakėte savo tėvams myliu, gal pamiršote pabūti su vaikais (pažaisti su sūnumi futbolą ar..). Gal su žmona neatsimenate, kada dviese apsilankėte gerame restorane..

Pažiūrėkite, ką galite padaryti, kad jūs galėtumėte pavadinti savo ŠEIMOS santykius idealiais. Pasvarstykite, gal vertėtų išdrįsti pakviesti merginą į pasimatymą, gal vertėtų su žmona iškeliauti romantiškam savaitgaliui, gal reiktų padėkoti tėvams už viską, ką davė per gyvenimą, gal..

Darbas ir veikla

Kaip pradžioje minėjau, turbūt apie 90% žmonių totaliai nepatenkinti savo darbais. Dirbi visą dieną nemėgiamą veiklą ir už juokingai mažą atlyginimą. Daugelis tai dabar gali patvirtinti. Sako, kad krizė. Darbų nėra. Išnaudoja ir tt.. Tai ką dabar daryti? Toliau dirbti už centus? Toliau daryti, tai ką nemėgsti? Sakai, kad nežinai, kokiai veiklai esi skirtas? Surasi tikrai.

Ką daryti, kad pagerintum savo veiklos sritį?

Siūlau:

  • Savęs paklausti, ką vis dėlto tu mėgsti daryti?
  • Koks hobis (mėgstamas užsiėmimas) galėtų tau atnešti pinigus?
  • Ką reikia papildomai išmokti, kad tau mokėtų daugiau, kad būtum geresnis specialistas?

a) Į kokį seminarą gali nueiti, kad taptum geresniu specialistu?

b) Kokią knygą reikia perskaityti ir pritaikyti praktikoje, kad..

c) iš kokio žmogaus gali pasimokyti, kad ..

d) ir tt..

Kitos sritys

Žiūrėkite, analizuokite, galvokite, ką galite pagerinti savo srityse, kaip galite patobulėti, kad savo gyvenimą pavadintumėte puikiu. Nenuleiskite rankų ir nugalėkite save;)

Pagarbiai,

Saulius Bagdonas

—————

Back