Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


IR vėl alkoholis :)

14/04/2011 21:34

Pasidalinsiu savo mintimis, kaip jaučiausi, kai nusprendžiau nebevartoti alkoholio :))

Dabar į blaivybę žiūriu kaip laisvę ;) Jei norit būti priklausomi - gerkit, rūkykit, imkit paskolas blizgučiams :)

 

Taigi skaityk:)

2009 m.

Labai įdomu, kai po daug metų nusprędžiau perskaitęs knygą, kad kam man gerti ir vartoti alkoholį apskritai. Galiu pasakyti, kad man tai pavyko, nes jau mėnesį neragauju nė lašo. Prisipažįstu, kad kiekvieną dieną apie jį prismenu ir pagalvoju, pasakau, kad jo man nereikia gyvenime. Suprantu, kad tiesiog reiki gyventi paprastai negalvojant  apie šį baisų nuodą.

 

Trokštu, kad šitas svaigalas ir visi kiti išnyktų iš pasaulio ir žmonės atrastų tikrajį džiaugsmą paprastuose dalykuose.

2009 m. kovas 24 d.

Jau negeriu du mėnesius. Šian buvo Tanios gimtadienis, tai paragavau porą lašiukų vyno – tikrai buvo skanuJ ,bet kas labiausiai patiko, kad nebejaučiu poreikio gerti alkoholį betkada ir bet kur. Tiesiog suprantu, kad aš jį valdau, o ne atvirkščiai.

2009 kovas 26.

Įdeliai – visiškai nevartoju alkoholio, neišleidžiu jam pinigų, visad galiu vairuoti, jaučiuosi nuostabiai, kiti ir dėl to pagarbą rodo, jaučiuosi laisvas ir visiški nepriklausomas

2011 balandis.

Esu laimingas, nes būdamas blaivas esu laisvas. Galiu vairuoti automobilį, blaiviai mąstyti, galiu koncentruotis į gerąsias gyvenimo akimirkas, esu visada žvalus, neskaida galvos. Galų gale galiu šypsotis.

Nuoširdžiai linkiu mesti girtuoklių draugiją ir suprasti, kas yra laisvas gyvenimas ;))

 

Relax:)

SB

—————

Back