Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Gyvi numireliai

12/12/2013 06:21

 

Gyvi numireliai kartais taip pagalvoju apie mus. Valgome, valgome, valgome,valgome,valgome,valgome,valgome,valgome,valgome,valgome... Kiek galima valgyti? Kiek galima valgyti bet kaip? Kiek galima daryti milžiniškas perkrovas mūsų organizmui? O ir gyvensime toliau kišdami bet ką, kol  nepakeisime savo įpročių..

Juk turime keistą įprotį, pilti į savo automobilius geriausią kurą. Stengiamės pilti lygiai tokį patį kurą, kokį rekomenduoja gamintojas. Žinoma atsiranda gudruolių, norinčių sutaupyti. Įpila nekokybiško kuro ir tada valo purkštukus..

O ar mes matome savo "vidinius purkštukus"  kaip jie kemšasi? Ar žinome, kokį maistą  reikia valgyti? Įdomiausia, kad kai įpili  kurą, mašina iš karto pradeda strigti, spjaudytis, o mes netinkamai pavalgę (per daug, ne to ko reikia), jaučiame irgi pilvo maudimą, energijos lygio nukritimą. Tačiau mes galvojame, kad tai normalu, nes esame pripratę.

Tai kada mūsų "varikliai" užkals?

Medikai sako, kad tai, ką dabar valgai, geri (kalbant apie nenaudingą Tavo organizmui maistą), atsiliepia per 15 metų. Gali pagalvoti, kad ne taip daug. Bet įsivaizduok - kiekvieną dieną kepsniai, keptas maistas, jokių žalumynų ir po 15 metų gauni sunkią ligą. Jei žinotum, kad taip atsikiks, ar toliau laikytum savo kūną šiukšline? 

Stebuklas. Pasirodo, per 60 dienų mes galime pakeisti pilnai savo gyvenimo kokybę. Galime net atsikratyti visą gyvenimą kamavusių ligų.

Kaip?

Čia gero dokumentinio filmo nuorodos:

FILMAS "STORAS, LIGOTAS IR BEVEIK MIRĘS"

 

—————

Back