Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Gyvenk kaip gali..

06/10/2010 08:31

 

„Gyvenk geriausiai, kaip gali,

Galvok geriausiai, kaip gali,

Ir daryk geriausiai, ką gali šiandien.

Kadangi šiandiena taps pamatu rytojui,

O rytojus netrukus įsilies į amžinybę“.

 

Kokios mintys kyla skaitant tokias mintis?

Atsakyk sau į klausimą ar tai, ką darai, yra geriausia, ką gali daryti šiandien? Jei nedarai visko, kas tau patinka šiandien, tai paklausk savęs, ką padarysi šiandien dėl to, kad ateityje galėtum visą dieną praleisti kaip nori. Gali sau pasakyti – taigi dirbu visą dieną. Aš dirbu darbdaviui ir nesu visai laimingas dėl to. Aišku gerai, kad turiu darbą..

Ką gali pakeisti?

 Būdamas ir praleisdamas visą dieną ne kaip nori, paklausk savęs, ką gali padaryti, kad dėl savo geresnės ateities? KĄ? Tačiau vėl gali sau pasakyti – taigi Vėlai grįžtu namo. Būnu pavargęs. Turiu jėgų tik TV žiūrėti.

Paslaptis paprasta. Jei nori keisti savo gyvenimą į gerą pusę yra dvi išeitys:

1. Visiškai atsisakai dabartinės nemėgiamos veiklos

2. Toliau užsiimi savo nepatinkama veikla (skamba žiauriaiJ ), tačiau vakarais ar ankstyvais rytais darai viską, kad pakeistum gyvenimą. Kiek įdėsi, tiek turėsi. Juk pradžiai reikia pasėti, tik po to pjauti rūgius.

Taigi nuoširdžiai paklausk savęs:

1. Ką reikia išmokti, kad pakelčiau savo kvalifikaciją?

2. Ko turiu atsisakyti, kad turėčiau daugiau laiko tikslingam tobulėjimui?

3. Su kuo turiu pabendrauti, kad aiškiau žinočiau, kaip pakeisti savo dieną į geresnę (pasikalbėti su kuočeriu, trokštamos srities specialistu..)

Gyvenk kaip gali geriausiai ŠIANDIEN. Visada gali atsirasti visokių „bet“. Tuos „bet“ pašalink ir eik savo keliu. SAVO KELIU..

Saulius Bagdonas

—————

Back