Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Gerų naujienų diena

20/01/2011 13:12

GERŲ NAUJIENŲ DIENA!!!!!!

 

Įsivaizduokit, kad šiandien Jūs neišgirdote nei vienos blogos žinios. Kad nors ir labai stengėtės pamatyti per žinias žudynes, apgavystes, aferas, sukčiavimus – nieko nerodo! Turbūt pašiurptų 96 % mūsų tautos, negavę neigiamybių dozės.

 

Įsivaizduok, kad pasaulyje vyrauja gėris. Nėra ginklų, alkoholio, narkotikų. Žmonės nesupranta, kas yra apgaulė bei smurtas. Įsivaizduok, kad vieni kitus gerbia, saugo, užjaučia, padeda. Įsivaizduok, kad visi verslai pastatyti ant pamatinio žodžio – sąžiningumas. Įsivaizduok, kad politikus visa tauta gerbia, nes jie sąžiningumo pavyzdžiai. Įsivaizduok, kad nereikia policijos, nes nėra visi žmonės dori.

 

Turbūt mąstai – būtų gerai, BET.. Juk pasaulis – kitoks.

 

Pasaulis BLOGAS ir jame daug blogio. IR BUS BLOGIO. Taip mąsto daugelis.

Gaila man tų žmonių, kurie rašo į laikraščius, žurnalus, praneša televizijuje „svarbias naujienas“. Gaila, nes jie rašo ir praneša daug „Šlamšto“. Jie tiek daug šiukšlių iškelia į viršų ir žmonės pradeda gyventi. Žmonės pradeda bijoti, nes mato, kiek aplinkui blogio, žmonės mano, kad visi politikai sukčiai, nors tikrai tai ne tiesa. Skaitytojai pradeda bijoti dėl rytojaus, nes sakoma, kad darbo nėra, viskas tik blogėja, brangsta. Ir iš tiesų, kai visi „žino“, kad viskas brangsta, viskas brangsta, nes visi taip „susitarė“ savo mintimis, pasipiktinimais.

 

 

Iš piršto laužti dalykai.

Žinau, kad kiekvienam laikraščiui, žurnalui, laidai reikia populiarumo. Ir tada jau žurnalistas pasineria į kūrybinį procesą ir pradeda skleisti neigiamybes. Pavyzdžiui, antraštė praneša „kada bus badas“?, „kada bus xxx karas“, „kada bus pasaulio pabaiga?“ ir tt. Šitie straipsniai ir iššaukia badą, karą, nepriteklių, skurdą, nes visuomenė užsikrečia. Tas neigiamybių, smurto virusas sunaikiną visą meilę, kurią žmonės turi savyje. NEGALIMA rašyti nesąmonių, nereikia prognozuoti NESAMONIŲ.  Kai prognozuoji – sukuri.

 

O ką nėra blogų dalykų?

 

Kiekvienas pasakys, kad gyvensime lyg iliuzijoje, jei šalia mūsų vyks sukčiavimas, o mes galvosime, kad sukčiavimo nėra. Jei vyks aplinkui daug nusikaltimų, o mes nežinosime, kad jie vyksta – kaip apsisaugosime nuo to? Juk „reikia“ žinoti, kas yra „bloga“. Tame ir esmė, kad jei žmonės nebematytų „blogio“, jie nebeskleistų jo. Patikėkit – kiekvienas žmogus sukuria savo realybę, todėl taip ir yra, kad vieni gyvena baimėje, o kiti laimėje, nors gyvena vienas šalia kito.

 

KĄ DARYTI?

 

  1. Paskelbti dieną kuri vadintųsi „Teigiamybių diena“. Jos metu visos televizijos ir tinklalapiai praneša tik gerus dalykus. Taip pratinsime kuo mažiau rašyti apie neigiamybes.
  2. Rašyti kuo daugiau gerų naujienų, skatinančių tobulėti, o ne apsikrauti neigiamybėmis.
  3. Nežiūrėti žinių, ypatingai kriminalų.
  4. Neskaityti neigiamų žinių. Atsisakyti TV.
  5. O svarbiausia, skleisti meilę ir pagarbą kitiems.

 

 

—————

Back