Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


„DA VINCI – Asmeninio efektyvumo sistema“

11/08/2010 09:57

„DA VINCI – Asmeninio efektyvumo sistema“

 

Pirma mokymų sistema, kuri tęsis 365 dienas per metus!

 

Seminaro metu įteiksime Jums asmeninio efektyvumo įrankį – DA VINCI darbo kalendorių. Jūs per vieną dieną išmoksite naudotis šia sistema ir jau nuo tos dienos galėsite efektyviai planuoti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą. 

 

SEMINARAS SKIRTAS:

Norintiems išmokti efektyviai planuoti savo ar savo darbuotojų laiką bei norintiems sutelkti dėmesį į svarbiausius prioritetus darbe ir asmeniniame gyvenime.

 

SEMINARO TEMOS:

ü      Ilgalaikiai gyvenimo tikslai ir vertybės – du esminiai faktoriai, be kurių net ir nuostabiausia laiko planavimo sistema neveiks.

ü      Harmoningas ir subalansuotas gyvenimas – būtinybė ar prabanga?

ü      Aiškūs prioritetai – kelias į sėkmę ir vidinę ramybę.

ü      Nuolatinės darbų lavinos – ar įmanoma jas suvaldyti?

ü      Projektų valdymas – nuo vadybininko iki vadovo.

Da Vinci kalendorius – įrankis efektyviai veiklai ir pilnaverčiam gyvenimui.

 

Per vieną dieną SEMINARE IŠMOKSITE:

ü      Kaip išsigryninti savo vertybes ir jų laikytis?

ü      Kaip išsikelti ilgalaikius gyvenimo tikslus?

ü      Kaip rasti ir išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo?

ü      Kaip neprarasti kūrybingumo ir energijos darbe?

ü      Kaip atstatyti prarastą vidinę energiją?

ü      Kaip pastebėti ribą ir laiku pasakyti „Stop!“?

ü      Kaip priiminėti svarbiausius sprendimus?

ü      Jei mes turime daug ambicingų tikslų, kaip išskirti svarbiausius?

ü      Kaip sukurti sistemą, kuri įgalintų be streso ir įtampos tvarkytis su visais užgriūvančiais darbais?

ü      Kaip pajungti komandą efektyviai veiklai?

ü      Kaip išvengti laiko ir lėšų praradimo?

ü      Kaip efektyviai deleguoti darbus?

Vedėjas:

Tomas Kaulinskas – DA VINCI asmeninės efektyvumo sistemos autorius, praktikas, vadovas, dviejų verslo įmonių ir nevyriausybinės organizacijos įkūrėjas bei lektorius, kurio mokymo stažas per pastaruosius 8 metus sudaro daugiau nei 2500 valandų.

 

Tomas savo, kaip lektoriaus ir trenerio karjerą pradėjo vesdamas kovos menų ir kovinės savigynos užsiėmimus tiek atviruose tiek uždaruose seminaruose. Tomas konsultuoja ir veda mokymus  efektyvaus laiko bei projektų valdymo srityje. Nuo 2008 metų pagrindinės lektoriaus mokymų temos:  efektyvus laiko planavimas, vadovavimas bei lyderystė. Mokymai skirti siekiantiems aukštų rezultatų profesiniame ir asmeniniame gyvenime žmonėms.

 

Visuose savo mokymuose Tomo pagrindinis tikslas – kuo paprasčiau ir kuo efektyviau perteikti praktines  žinias, kurias dalyviai galėtų taikyti jau užsiėmimo metu.

 

 

„DA VINCI – asmeninio efektyvumo sistema“. ATSILIEPIMAI:

 

 

Žydrūnas Sadauskas, VŠĮ WEB AKADEMIJA direktorius, info@webakademija.lt, 8 679 29 553

 

„Prieš tai teko lankytis ne viename laiko planavimo seminare, bet daugelyje jų negaudavau pageidaujamo rezultato – dėl metodikų sudėtingumo ir principinių trūkumų. Apsilankius Da Vinci prystatymo seminare sužavėjo metodikos paprastumas ir universalumas. Labiausiai patiko gyvenimo balanso ratas – sukėlė daygybę minčių ir parodė realią situaciją iš šalies. Ačiū Tomui už pakvietimą ir išsamų metodikos pristatymą. Rekomenduoju visiems – kuriems laiko trūkumas yra kasdienis galvos skausmas.“

 

Martynas Jokubauskas, INTERNET IDEAS LTD CEO vadovas, www.it-ideas.eu, 8 600 20 678

 

„Mano veikloje, kur reikia suvaldyti daugybės verslų informacinius srautus, be laiko planavimo neįmanoma dirbti. Praktiškai sugalvota ir laiko patvirtinta sistema, kuria rėmiausi daugybę metų pasirodo nėra tokia efektyvi, kaip galvojau. Darbo kalendoriaus „DA VINCI“ pristatymo metu gavau daug gerų idėjų ir sistemą, kaip galima laiką planuotis efektyviau. Svarbūs ir svarbiausi darbai dabar įgyja naują atspalvį. Nors šis įrankas nėra aukštųjų technologijų stebuklas, tačiau nepakeičiamas, net kai šalia yra kompiuteris.“

 

Viktorija Zujevaitė, TAS vadovė UAB OKSETA, www.okseta.com

 

„Man tikrai patiko. Šaunuoliai esat!!!! Tomas puikus lektorius. Stebėtina kaip toks jaunas žmogus, o jau su tokia stulbinančia patirtimi ir žinių bagažu. Džiaugiuosi dėl Da Vinci kalendoriaus užsakymų. Neabejoju šio produkto sėkme. Aš pamėginsiu savo vadovams perteikti seminaro įspūdžius ir atsiminimus. Žiūrėsim kokia bus jų nuomonė ir susidomėjimas.“ 

 

 

—————

Back