Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


"Blogi dalykai"

03/06/2010 11:34

    "Blogi dalykai".

Pameni tą akimirką, kai viskas taip blogai buvo? Žinai tą jausmą, kai mylimas žmogus tavęs nemyli? Kai kišenėje pinigų neturi? Kai  atrodo viskas griūna, nesiseka. Jei dar neteko nusvilti gyvenime, galiu pažadėti, kad tikrai teks.

Paliko antroji pusė. Šitą situaciją tikrai turėjome išgyventi, jei ne vyresniame amžiuje, tai  paauglystėje. Sako, kad jaunas žmogus (paauglys) myli besąlygiškai. Jis protu, jausmais atsiduoda pilnai. Dažnai įsimylėjusiam, rūpi tik tas mylimas žmogus. Nuolatos galvoji apie jį, rašinėji laiškelius, rašai žinutes, skambini, susitinki. Ne paslaptis, kad tuo metu dažnai kenčia mokslai, hobiai, nes jie tampa nebetokie svarbūs. Tačiau kartais ateina laikas, kad antroji pusė pasako, kad mes skiriamės. Kaip žaidas iš dangaus vidurį baltos dienos. Iškyla visokių klausimų: kodėl mane paliko, kuo esu blogas, ką dariau ne taip, gal kitą susirado? Dažnai, nesvarbu ar  paauglystėje, ar vėlesniame amžiuje tokie skaudūs įvykiai palieka gilius randus širdyje. kai kurie negali mėnesių mėnesius pamiršti apie skaudų išsiskyrimą, o kiti net metų metus. Tuo metu dažnai žmonės puola į depresiją, pasaulis tampa juodas...

Gera žinia ta, kad išsiskyrimas tikrai nėra pabaiga. Dažnai tokiose kritinėse situacijose žmogus iš naujo įvertina savo gyvenimą, pažiūri, ką darė ne taip, ką galėjo padaryti geriau. Jei ir būna (o tikrai būna) juodas ir sunkus laikas, vistiek ateis diena, kai iš konkrečiai mylimo žmogaus praradimas atnes gerų permainų. Tikrai gyvenimas tęsiasi ir po išsiskyrimo, ir po.. Būk drasus žmogus, nebūk auka, kai paliko, negraužk savęs. Reali situacija. Vyresnio amžiaus moteris išsiskyrė su savo vieninteliu vyru. Pradžioje atrodė, kad gyvenimas baigiasi, tačiau ji, nors ir yra labai daug prisiminimų, kurie sukelią įvairiausių emocijų, sako, kad ji greitai gyvens daug geriau, susiras kitą mylimą žmogų ir daug daugiau pasieks gyvenime. Ji žino, kad viskas bus gerai, nes kito kelio ir nėra - tik gyventi.

—————

Back