Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


Blogas rytas

20/09/2010 08:25

Blogas rytas,

Valio!!!! Atostogos jau po trijų savaičių!! Nebegaliu sulaukti, kada pagaliau ateis ta išsvajota ir metus laukta diena! Gi  visus metus laukiau!!!

Liko tik dvi dienos iki atostogų. Nebegaliu sulaukti. Tiek laukiau. Visai darbe būti nesinori. Bet kaip nors ištempsiu.

Valio - išsvajotas penktadienis! Savaitė laisvės!!! Galiu daryti ką noriu. Galiu miegoti, kiek telpa. Galiu neskubėti per kamščius į darbą. Galiu keliauti, galiu dieną nueiti į parduotuvę. Tikra laisvė.

Savaitė prabėgo kaip akimirka. Ir vėl penktadienis. Bet šitas ne be toks miegas, nes į darbą pirmadienį eiti reikės.

Pirmadienio rytas. O kaip nenoriu keltis. ir vėl į darbą. Geriau jau namie knygą skaityčiau ar prie tv stypsočiau. Geriau. Tačiau dabar pusę metų nė negalvosiu apie atostogas, nes "man nepriklauso".

Ar neskamba kaip tragikomedija - dirbi nemėgiamą darbą ištisus metus, gauni trupinį laisvų dienų - "tiek, kiek tau priklauso". Kiek žmogui priklauso ilsėtis, gyeventi, būti tikruoju - "AŠ"?

Vieniems toks gyvenimo modelis yra "priimtinas" ir žmonės susitaiko su šia realybe. Kiti jaučiasi įkinkyti į sunkius pakinktus ir kiekvieną dieną sielvartauja, nes žino, kad jie ne taip turi gyventi.

  • Aš džiaugiuosi, jei tau sunku keltis ryte;
  • Aš laimingas, jei tu dirbi nemėgstamą darbą.
  • Aš džiaugsmingas, nes neturi beveik atostogų per metus, nes..

..nes tu esi kelyje. Dabar važiuoji per labai akmenėtą kelią, tačiau jei susiimsi ir nugludinsi akmenis - važiuosi kuo puikesniu greitkeliu. Taigi aš džiaugiuosi, kad esi tobulėjimo kelyje. O dar labiau džiaugsiuosi, kai galėsi pasakyti, kad pirmadienį nugyvenai kaip nori.

p.s. pranešk tada apie tai žmonėms;)

Saulius Bagdonas

—————

Back