Sėkmė - tai tavo požiūrio į gyvenimą vaisius.


7 sėkmingų vestuvių detalės, kurias dažnai pamiršta vestuvių planuotojai

25/06/2014 11:25

7 SĖKMINGŲ VESTUVIŲ DETALĖS, KURIAS DAŽNAI PAMIRŠTA VESTUVIŲ PLANUOTOJAI

Sužadėjusios poros mėgsta įsijungti vaizduotę ir kasdien peržvelgti kerinčius būsimų vestuvių vaizdus. Svajoti ir vizualizuoti labai gerai, tačiau dažnai teoriniame lygmenyje neatsiranda vietos smulkmenoms, kurias ignoravus gali kristi šventės kokybė. Paminėsiu kelis dažnai pasitaikančius trukdžius, kuriuos svarbu numatyti iš anksto.

Fejerverkai ir dangaus žibintai. Smagu, kai pasakos dangų nuspalviną šypsenų lydimi spalvingi sprogimai. Rūpinantis fejerverkais rekomenduoju iš anksto pasidomėti, ar Jūsų šventės vietoje galima juos leisti. Nieko neprarasite, o laimėti galite daug (tiksliau išvengti visų galimų nesusipratimų, kurie apkartintų Jūsų nuotaiką).

Aplinkiniai renginiai. Įsivaizduokite, vestuvių metu norite pasiklausyti muzikos (žinoma, turite geriausią DJ), tačiau netrukus Jus aplanko policijos pareigūnai ir paprašo išjungti muziką dėl greta vykstančio religinio seminaro ar kitų priežasčių. Apsidrauskite. Pakaks valandėlės išsiaiškinti, kokie renginiai Jūsų dienos metu vyks aplinkui.

Vestuvininkų vietos pokylių salėje. Dažnai svečiai pirmieji užpildo salės vietas, ko pasekoje jaunieji sėda šalia durų. Turėkite omenyje, jog renkantis šventės aprangą Jūsų prioritetas bus estetika, todėl saugokite sveikata ir iš anksto paprašykite bičiulių parengti Jūsų vietas pokylių salėje.

Planas B. Sinoptikai prognozavo gerą orą, todėl šventę rengiate lauke. Ką darysite, jei prognozė nepasitvirtins, pradės pliaupti lietus ir temperatūra nukris 10 laipsnių? Rekomenduoju pasiruošti planą B, o taip pat pakamantinėti ir savo vestuvių vedėją (ką jis darys, jei oras staiga subjurs, ar yra pasiruošęs žaidimų ir užduočių, kurias Jūs su svečiais galėtumėte atlikti viduje). Rekomenduoju išgirdus teigiamus vedėjo atsakymus paprašyti keleto pavyzdžių. Taip įsitikinsite, jog turimi sprendimai Jums išties priimtini.

DJ ir internetas. Ar Jūsų pora turi savo dainą? Iš anksto paprašykite, kad Jūsų DJ įtrauktų ją į šventės grojaraštį. Taip pat pasitikslinkite, ar Jūsų DJ turės internetą. Tiek Jūs, tiek ir svečiai gali prašyti ir kitokių, savam bičiulių ratui gerai žinom kūrinių.

Vestuvių dovanos. Jei pastaruoju metu buvote vestuvėse, pritarsite, jog ypač populiaru dovanoti vokelius. Nelaikykite visko rankoje. Iš anksto pasirūpinkite dovanų skrynele, kuri atrodys solidžiai ir saugiai paslėps Jūsų dovanėles.

Vestuvių pokylio maistas. Peržiūrėjus maisto gamintojų nuotraukų galeriją galima išties išsilydyti. Deja, skonis ne visada atitinka išvaizdą. Jei su maisto gamintojais neteko susidurti ankščiau – būtinai įsitikinkite jų darbo kokybe. Jei jie turi kavinukę, apsilankykite papietauti. Taip pat galite pasiteirauti, su kuo gamintojai bendradarbiavo ankščiau (juk visi mėgstame pasigirti), o po to savarankiškai pasiteirauti atsiliepimų iš ankstesnių klientų.

Yra sakoma, jog velnias tūno smulkmenose. Kviečiu pasinaudoti aukščiau pateiktais patarimais ir vestuvių dieną susikoncentruoti tik į tai, kas svarbiausias – geros emocijos, prisiminimai ir santykiai su savimi, antra puse ir aplinkiniais.

Vestuvių vedėjas
Saulius Bagdonas

Sužinoti daugiau apie vestuvių vedėjo paslaugas>>
 

šaltinis: https://renginiu-vedimas.lt/

—————

Back